Да ги прилагодите на новата Елитното Јапонија 440c 8 инчен РОЗОВА куче чешлање коса ножици Милениче берберот clipper сечење режа фризерски ножици
Новак - 10 %

Да ги прилагодите на новата Елитното Јапонија 440c 8 инчен РОЗОВА куче чешлање коса ножици Милениче берберот clipper сечење режа

Достапно за нарачка
DEN 670.08
DEN 603.00
Достапност:


Професионални Прилагодите Ножици
Ние може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .
ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодариме
Се прилагодите Резолуцијата 440c 8 инчен Животинско чешлање коса ножици Милениче берберот куче сечење режа коса clipper shears фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c 9cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа Големина : 8 инчен Должина : 21 см Цврстина : 62 HRC
Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба. ве молиме Кликнете на
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
21cm
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
F-s158
Бренд Име:
оган змеј
Големина:
8 inch
Заби:
1

Избор на клиент