10X накит, кутии високо-одделение прстен earring ѓердан пакување кутија кеси Kraft хартија кутија
Новак - 13 %

10X накит, кутии високо-одделение прстен earring ѓердан пакување кутија кеси Kraft хартија кутија

Достапно за нарачка
DEN 499.20
DEN 434.00
Достапност:

Нашата продавница веб-страница :
Испорака
Ако имате проблем со вашата нарачка. Ве молиме падна слободно да контакт. ние ќе го реши проблемот за вас.
Ако choosed E conomic воздух mial, тоа ќе биде потребно подолго време за да се deliverd за вас , ве молиме почекајте трпение .
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам (ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг начин)
Ве молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел,порано ние плати, толку помалку време имаме за расчистување на стоки.

За производот

Материјал:
Хартија
Бренд Име:
SNASAN
Производ Карактеристики:
Kraft на хартија за пакување кутија
Број На Модел На:
Kraft на хартија за пакување кутија
Објектот Ширина:
6.5cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Дијаметар:
6.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Избор на клиент