SHELI лаптоп Плоча За Toshiba Satellite L670 L675 NALAA LA-6041P K000108760 DDR3 интегрирана графичка картичка целосно тестирани
Новак - 6 %

SHELI лаптоп Плоча За Toshiba Satellite L670 L675 NALAA LA-6041P K000108760 DDR3 интегрирана графичка картичка целосно тестирани

Достапно за нарачка
DEN 5744.64
DEN 5400.00
Достапност:


Слика може да не е на вистинскиот објект, тоа е само за референца. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Купувањето или користењето на нашите производи, значи дека сте ги прочитале и прифатени овие Услови.
Враќање политика :
1. Ве молиме внимателно да ги repack на објектот.
2· ако ви требаат повеќе компјутери на матични плочи,добредојдовте на истрага нашите продажни за корист цена. Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници)
3. проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.
Контакт :
1. инаку, Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса.
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба. 100% SHELI montherboard и во добра состојба
2. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад. Но, Превозот, манипулативните и осигурување се брада од страна на клиентите. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Предмети вратени ќе бидат тестирани и ако најде неисправни ќе се наплатува 20% restocking такса. Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени. Било увозни давачки или такси се на купувачите одговорност. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" и е-пошта
2.
Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне (Пред и По Продажба). проверете дали недостатокот на фитинзи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. целосно тестирани и работи добро
3. 45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите. ние ќе брод вашата пакет за вашата адреса покажа на Aliexpress. проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други такси, ние ќе ја прогласи за низок износ на фактурата. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН 5 Ѕвезда . Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење,Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати.проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,pls контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Тестови :
Целосно тестирани и работат во добри услови, со Висок квалитет и конкурентна цена.
SHELI лаптоп Плоча За Toshiba Satellite L670 L675 NALAA LA-6041 P K000108760 DDR3 интегрирана графичка картичка целосно тестирани.

За производот

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,HDMI,USB 2.0,Display Port,Ethernet,Wifi
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
L675
Чипсет Производител:
Intel
Максимална Ram Капацитет:
16 GB
Почетен Датум:
2010
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
1333
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Еден
Гарантен период:
45 дена
ОЕМ или Оригиналниот:
оригиналниот
превозот:
Бесплатен превозот преку Honkong пост воздух mail
Тест:
100%
P/N:
K000108760
M/N:
NALAA LA-6041P

Избор на клиент