голема амортизерите за mutoh VJ1604 Mimaki JV3 JV4 JV22 Ролан PS/СП/RS/VS/XJ/VP/XC540/640/300/740/420 голема амортизерите
Новак - 5 %

голема амортизерите за mutoh VJ1604 Mimaki JV3 JV4 JV22 Ролан PS/СП/RS/VS/XJ/VP/XC540/640/300/740/420 голема амортизерите

Достапно за нарачка
DEN 1776.00
DEN 1687.00
Достапност:


голема амортизерите за mutoh VJ1604 Mimaki JV3 JV4 JV22 Ролан PS/СП/RS/VS/XJ/VP/XC540/640/300/740/420 голема амортизерите голема амортизерите е за да се спречи вашата глава за печатење затнат, ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои шест месеци Овие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари. Компатибилен за следниот модел : За Roland : SJ1000/1045/XC540/SJ640/XJ640 mutoh VJ1604/250 итн DX4 принтер Mimaki : JV3/JV4/JV22 итн DX4 и DX5 принтер Roland PS/СП/RS/VS/XJ/VP/XC540/640/300/740/420 ект ве Молиме Имајте во предвид : конекторот на овој dammper има 2 големини , еден е 3мм(OD)x2mm(ID) ,друг е 4mmx3mm . На овој линк е за 4mm(OD)x3mm(ID) конектор Ако ви треба да се користи за 3*2 конектор,pls остави порака кога ќе ги нарачате. Или ние ќе брод 4*3мм стандардно.

За производот

Бренд Име:
TOPINKJET
Број На Модел На:
Амортизерите за Roland
Тип:
Други
Име на производ:
мастило амортизерите
Погоден за:
Mimaki JV3/JV4/JV22 итн DX4 и DX5
големина на амортизерите конектор:
4*3мм
Материјал на амортизерите конектор:
П. P материјал
боја:
Транспарентна
Тип на амортизерите:
со голема нето филтер
1lot:
20pcs

Избор на клиент