Гроздобер мотоцикл сопствен резервоар за гориво резервоар за Нафта капа класичен тенк заклучување на Резервоарот порта За GN125 MASH125 MASH250 MUTT125

Гроздобер мотоцикл сопствен резервоар за гориво резервоар за Нафта капа класичен тенк заклучување на Резервоарот порта За GN125

Достапно за нарачка
DEN 1086.72
Достапност:


Производи детали :
1.Материјал : Целосна метал со Chromed
2.Боја : Сребрена
3.Пакет : Една парчиња/Кутија
4.Погоден за GN125,MAS125,MASH250
Производи големина на :
Производот се прикаже :

За производот

Тип На Објект:
Костец

Избор на клиент