30мм Обемот Меур Дух Ниво на Тактичка Пушка/Airgun Обемот Дух Меур Ниво Одговара за Опфатот со Дијаметар 30мм
Новак - 5 %

30мм Обемот Меур Дух Ниво на Тактичка Пушка/Airgun Обемот Дух Меур Ниво Одговара за Опфатот со Дијаметар 30мм

Достапно за нарачка
DEN 251.52
DEN 239.00
Достапност:


Тактичка Пушка/Airgun Обемот Дух Меур Ниво Одговара за Опфатот со Дијаметар 30мм
Име на производ : 30мм Обемот Меур Дух Ниво.
Целосна метална конструкција прстен.
Одговара за Опфатот со Дијаметар 30мм.
Боја : Црна случај + Зелена Течност
Користете го овој дух ниво за да се добие шут на целта
Пакетот вклучува :
1 X 30мм меур ниво
1 X Ален клуч
Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост. Стрели не им е дозволено да превозот преку Сингапур пост.
Ние ќе брод вашата парцела што е можно поскоро по вашата исплата, но ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица-услуга. Но, ако пратката не беше пристигна во рамките на вашиот очекува време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
На следење на информации на пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост ќе се 2-3 работни дена да го покаже, преку Сингапур Пост ќе трае 4-5 работни дена да го покаже нив. Можете да контактирате со нас за да им помогне на следење на испорака во секое време.
Сите производи ќе бидат внимателно селектирани пред превозот.
Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат.
Доколку производите кои сте ги добиле доби никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.
Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации, тоа е многу важно за нас. ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме нашиот проблем и да се реши тоа за вас.
Ние ќе етикета пакетот како ниска вредност за да се избегне дополнителен данок. Ние ќе се потрудиме да ви помогне во донесувањето на царинење, но ако царинскиот праша, купувачите треба да биде одговорен за данок.

За производот

Број На Модел На:
Q020080
Бренд Име:
souforce
Име на производ:
30мм Обемот Меур Дух Ниво.
боја:
Црна случај + Зелена Течност
Пакетот Вклучува:
1X 30мм меур ниво , 1X Ален клуч

Избор на клиент