A/C делови пластични декорирање на ѕид дупка покрие со капа 170mm 130mm 103mm 95mm 87mm 63mm

A/C делови пластични декорирање на ѕид дупка покрие со капа 170mm 130mm 103mm 95mm 87mm 63mm

Достапно за нарачка
DEN 431.52
Достапност:


A/C делови пластични декорирање на ѕид дупка покрие со капа 170mm 130mm 103mm 95mm 87mm 63mm

За производот

Тип:
Клима Уред Делови

Избор на клиент