OSIDEN DC5-24V RF RGB LED Лента Контролер 14Key RF Безжичен Далечински 2048Pixels 300kinds Режим за WS2812B WS2811 led Лента
Новак - 60 %

OSIDEN DC5-24V RF RGB LED Лента Контролер 14Key RF Безжичен Далечински 2048Pixels 300kinds Режим за WS2812B WS2811 led Лента

Достапно за нарачка
DEN 470.40
DEN 188.00
Достапност:


Забелешка : Како и безбедноста на транспортот . стоката ќе доаѓа без батерија
Заштеда на енергија longlife Безбедност
Спецификација
Реден Број
14key RF DIY контролер
Функција
300kinds на режими ,2048pixels
Напон
DC5-24 V
Опсег 10m
Контрола На Владата
RF Контролер
Материјал
Пластични
Тежина
45g
Примена
За WS2811 WS2812b LED Лента Светлина

За производот

Копчето Број:
14
Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
OSIDEN
Материјал:
Пластични
Осцилација фреквенција:
433.92 MHZ
Напон:
5-24V
сертификација:
CCC,CE
Max. Оптоварување На Моќ:
144W
Далечински Растојание:
10m
Гаранција:
2year
Применливи Светла:
led лента светлина
Извор На Енергија:
DC
Wattage:
72w
Број На Модел На:
14Key Контролер RF
Режим На Конекција:
RF далечинскиот
Controled Метод:
rf контролер

Избор на клиент