Оригиналната За asus лаптоп heatsink вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52F A52F X52F P52F ПРОЦЕСОРОТ heatsink

Оригиналната За asus лаптоп heatsink вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52F A52F X52F P52F ПРОЦЕСОРОТ heatsink

Достапно за нарачка
DEN 757.44
Достапност:


Оригиналната За asus лаптоп heatsink вентилаторот за ладење на процесорот кулер K52 K52 F A52 F X52 F P52 F ПРОЦЕСОРОТ heatsink

За производот

Материјал:
Алуминиум & Пластика
Пакет:
Yes
USB Порти:
1
Апликацијата Лаптоп Големина:
14
Бренд Име:
AMARROW
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Тип:
Еден Фанови
Број На Модел На:
K52 K52F A52F X52F P52F

Избор на клиент