LZHLQ Геометриски Шупливи Широк Метални Алки За Жените 2017 Моден Бренд за Накит Трендовски Врежан Цвет Кристал Смола Ткаенината Закачам

LZHLQ Геометриски Шупливи Широк Метални Алки За Жените 2017 Моден Бренд за Накит Трендовски Врежан Цвет Кристал Смола Ткаенината

Достапно за нарачка
DEN 135.84
Достапност:


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Нараквици Тип Алки парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Материјал Метал Стил Трендовски Злато Позлата-боја Формашема Геометриски Модел Број 16 KJ-SZ015 Поставување Тип Рамки Поставување Компатибилност Никој Тежина 26g Периметар 20cm Ширина 4.2 cm Функција Никој Дијаметар 6.5 см

За производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZHLQ
позлата:
Злато-боја
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
16KJ-SZ015
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Тежина:
26g
Периметар:
20cm
Ширина:
4.2cm
Функција:
Никој
Дијаметар:
6.5 см

Избор на клиент