Мажи И Жени рачно изработени Лен Таи Чи Униформа, Кунг Фу,Вештина Одговараат,Taoist Свештеник Облека, Три Парче Јакна+панталони+превез

Мажи И Жени рачно изработени Лен Таи Чи Униформа, Кунг Фу,Вештина Одговараат,Taoist Свештеник Облека, Три Парче Јакна+панталони+превез

Достапно за нарачка
DEN 4747.20
Достапност:


1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Материјал:
Лен
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Дише
Јака:
Мандарински Јака
Број На Модел На:
wn3999
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на клиент