M10 M10*1*40/45/50 M10x1x40/45/50 8.8 Одделение Црна Јаглероден Челик 1mm Теренот Целосната Казна Тема Гром Надворешни Хексадецимален Хексагонални Завртки
Новак - 0 %

M10 M10*1*40/45/50 M10x1x40/45/50 8.8 Одделение Црна Јаглероден Челик 1mm Теренот Целосната Казна Тема Гром Надворешни Хексадецимален

Достапно за нарачка
DEN 415.20
DEN 415.00
Достапност:


M10 M10*1*40/45/50 M10x1x40/45/50 8.8 Одделение Црна Јаглероден Челик 1mm Теренот Целосната Казна Тема Гром Надворешни Хексадецимален Хексагонални Завртки
最少5个字符
Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Accroding На Реалниот Објект Единица : mm Дијаметар Norminal
d Теренот
П к А Б max min max min max min A B М3 0.5 2.52 2.28 / / 5.5 5.32 / M4 0.7 2.92 2.62 3 2.8 7 6.78 6.64 М5 0.8 3.65 3.35 3.74 3.26 8 7.78 7.64 M6 1 4.15 3.85 4.24 3.76 10 9.78 9.64 M7 1 4.95 4.65 5.04 4.56 11 10.73 10.57 М8 1.25 5.45 5.15 5.54 5.06 13 12.73 12.57 M10 1.5 6.56 6.22 6.69 6.11 17 16.73 16.57 М12 1.75 7.68 7.32 7.79 7.21 19 18.67 18.48 М14 2 8.98 8.62 9.09 8.51 22 21.67 21.16 М16. 2 10.18 9.82 10.29 9.71 24 23.67 23.16 M18 2.5 11.72 11.28 11.85 11.15 27 26.67 26.15 M20 2.5 12.72 12.28 12.85 12.15 30 29.67 29.16 M22 2.5 14.22 14.35 14.35 13.65 32 31.61 31 最少5个字符

За производот

Големина:
5Pcs M10x1x40, 5Pcs M10x1x45, 4Pcs M10x1x50
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Хексадецимален
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
M10x1x40 M10x1x45 M10x1x50
is_customized:
Yes

Избор на клиент