Isywaka Продажба 100pcs Сива Боја Круг 6mm Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за Изработка на Накит

Isywaka Продажба 100pcs Сива Боја Круг 6mm Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за Изработка

Достапно за нарачка
DEN 126.24
Достапност:


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 6mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе за избор
Количина
ќе добиете 100pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
6mm
Објектот Тежина:
10g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm

Избор на клиент