Бесплатен Превозот за Обновливи Возрасни V-LOK Двојно Цевка NIBP ТКАЕНИНАТА V-LOK Рака крвен притисок монитор nibp ткаенината Рака Ракави Конектор 27-35cm
Новак - 14 %

Бесплатен Превозот за Обновливи Возрасни V-LOK Двојно Цевка NIBP ТКАЕНИНАТА V-LOK Рака крвен притисок монитор nibp ткаенината

Достапно за нарачка
DEN 556.32
DEN 479.00
Достапност:


Бесплатен Превозот за Обновливи Возрасни V-LOK Двојно Цевка NIBP ТКАЕНИНАТА V-LOK Рака крвен притисок монитор nibp ткаенината Рака Ракави Конектор 27-35cm
Цевка Lenght : 40cm
Материјали : Најлон и Ткиво ткаенина
Тежина : околу 90g
Манжетната Ballon Материјал : TPU
Silimar Предмети :

За производот

Бренд Име:
PMSOEHT
Број На Модел На:
VC0001

Избор на клиент