Моден Agates Камен Накит Злато Electroplated Druzy Roundrect Шарм најголемиот Дел Од 10 Приврзоци Конектори Во 40*9 mm PM4354

Моден Agates Камен Накит Злато Electroplated Druzy Roundrect Шарм најголемиот Дел Од 10 Приврзоци Конектори Во 40*9 mm PM4354

Достапно за нарачка
DEN 4080.00
Достапност:


Природни druzy ахат приврзоци Околу 40*9 mm 10 компјутери за продажба Roundrect форма шарм Злато electroplated конектори

За производот

Метална боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
PM4354
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Dagger
Материјал:
agates druzy
боја:
2 бои
Големина:
40*9 mm

Избор на клиент