2017 арапски Душо Долго Деверуша Фустани Сатен линија Саудиска Дубаи Ruched Долго Слугинката на Честа Фустан Свадба Партија Фустани
Новак - 5 %

2017 арапски Душо Долго Деверуша Фустани Сатен линија Саудиска Дубаи Ruched Долго Слугинката на Честа Фустан Свадба Партија Фустани

Достапно за нарачка
DEN 5040.00
DEN 4788.00
Достапност:

Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено.Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја)
9.
Па ние може да ви го гарантира времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е
што се истражува.
Вашата Сите 5 Ѕвезди Коментарите Најголема Мотивација на Нашиот Пат Напред! !!
.Шупливи до подот со високи потпетици на=___cm
5. Ние нема да наплата на превозот
трошоци за одбиени пратки.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност.Колковите =___cm
4. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок. Сите наши фустани од сопствени-направи .Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас
4.Половината =___cm
3.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, даноци за увоз во
вашата земја. Ако вашата големина е 20 W,22 W,24 W,26 W,ние ќе ви наплати повеќе од 20 долари за плус големина такса. Било какви промени на големината/color/посебни барања не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.
Големина : Како сите наши фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown
може да се разликуваат од околу 1 инч во одредени мерења. Сите од нив од страна на рака, за шиење и тие треба долго време за транспорт,таму е можеби малку sequins/beading/кристал/пердув/цвеќиња падне, тоа не припаѓаат на квалитет на прашања,ве молиме вид за да се разбере тоа, ние ќе направиме се најдобро за вас, ние сме искрено се надевам дека ќе може да се љубовта, ви благодарам многу!
2017 арапски Душо Долго Деверуша Фустани Сатен линија Саудиска Дубаи Ruched Долго Слугинката на Честа Фустан Свадба Партија Фустани
Ако ви треба сопствени направени,ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,а потоа да ја напишете на
мерење детали во забелешка кутија :
1.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да
контактирајте не директно. Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации ,особено меѓу CRTand LCD.Биста =___cm
2. Ако ја надмине 24 часа, големина или боја или деталите на вашата цел треба да се промени, ве молиме испратете порака за нас, но треба да се плати такса за ракување, исто така, ве молиме да го одложи испорака на вашата нарачка.ние не може да гарантира дека бојата на нашите фустан ќе биде токму иста со фотографии што го видов.
Кина Пост : Обично тоа ќе трае 30 до 60 дена,(Бразил ќе трае 30 до 90 дена);
e Packet : Само за НАС, тоа ќе трае од 15 до 30 дена;
DHL : за Да се САД,Канада,Мексико ,тоа ќе зема 3 до 5 дена;во други земји,тоа ќе трае 7 до 10 денови;(освен Бразил)
EMS : во Русија,таа ќе трае од 15 до 20 денови;за да Бразил ќе трае од 15 до 30 дена;
Aramex : Обично тоа ќе трае 7 до 10 денови.Висина без високи потпетици=___cm
7.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.

За производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Лак,Ruched
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
SAU908
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Sunzeus
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
V Деколте
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Избор на клиент