Queenwish 8мм Сина Волфрам Прстен Сребрена Боја Селтик Змеј Сина Јаглерод Влакна Пломба Вечноста Свадба Прстени За Парови Накит
Новак - 20 %

Queenwish 8мм Сина Волфрам Прстен Сребрена Боја Селтик Змеј Сина Јаглерод Влакна Пломба Вечноста Свадба Прстени За Парови Накит

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 1152.00
Достапност:

Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по расчисти исплата. Ве молиме додадете парче хартија напишано вашиот Aliexpress ID придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/наплата соодветно.ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
* Подарок сомот торбичка и волфрам прстен почиста Вклучени Со Купување. ви благодариме за разбирањето!
. Кои се движат од цврста стил волфрам карбид прстени, да прстени со благороден метал инлеи, 6mm или 8мм појавување на свадба бенд, адвокатско & женска, ќе се најде на волфрам прстен или волфрам карбид свадба прстен во овој дел дека совршено го претставува и тебе за свадба, ангажман, или секојдневен стил. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. тоа само ќе ве однесе 1minute, но ова јас минута има исклучително битно значење за нас. Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Ние брод на светот. ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа). Нашите цени не вклучуваат никаква Царина или Данок . Можеме да го прифатиме Т/T и western union, најдобар начин е директно онлајн плаќање. Сите плаќања се очекува во рок од 7 дена по аукција е затворена.
Queenwish 8мм Сина Волфрам Прстен Сребрена Боја Селтик Змеј Сина Јаглерод Влакна Пломба Вечноста Свадба Прстени За Парови Накит
* Волфрам Карбид, 100% нула доказ, Противалергиски, Никел Врзивно
* Удобност Одговара Дизајн, Полиран Финиш
* Материјал : Волфрам Карбид, Пломба : Сребрен Тон Ламји
* Сребрена Боја Селтик Змеј Сина Боја Волфрам Карбид Прстен со Сина Позадина
* 8мм ширина
* селтик јазол прстен/селтик свадба прстени/ирски claddagh прстен/ирски накит
* Сите на волфрам прстени се Кобалт Слободни и Противалергиски & отпорен на гребење& Удобност Одговара & Висок полски Дизајн
* Класичен и Издржливи,Совршен Подарок за Денот на Вљубените/ Роденден/ Мајка Ден/ Татко/ Ден Свадба/ Ангажирање / Годишнината / Божиќ Подароци Накит. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, искрено
ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. можете да изберете за себе.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА
Queenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност. Почнувајќи од класичните прстен стилови на сечење на работ и современи дизајни, постои волфрам прстен за да одговараат на сите вкусови.
Пакет :
1. сите не-плати понудувачи ќе бидат пријавени на Aliexpress и да добијат неплатени предупредување од Aliexpress.
Карактеристики неверојатна колекција на безвременски волфрам прстени за мажите и жените. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за resending.
* Ние сме Посветени на Живот Време Гаранција! Волфрам е Исклучително Тешко,Ќе го Задржи Својот Сјај Засекогаш. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите,да ни даде пет ѕвезди, ако сте задоволни за нас ве молам.

За производот

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
роденден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
QWTURA-8108+кутија
Бренд Име:
Queenwish
Метали Тип:
волфрам
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Функција:
НИКОЈ
волфрам свадба бендови:
единствен ангажман прстени
jewelers:
селтик накит
Волфрам прстени:
адвокатско свадба прстени
birthstone прстени:
адвокатско свадба бендови
Адвокатско прстени:
сребрена боја ангажман прстени
женска засекогаш нас прстен:
селтик волфрам прстени
Волфрам Карбид:
свадба бендови за жени
неговата и нејзината свадба бендови:
античкиот ангажман прстени
змеј прстен:
годишнината прстени
волфрам карбид прстен:
селтик прстен

Избор на клиент