10 компјутери/многу Maquiagem Мултифункционален Шминка Четка Меки Влакна Рамен Врвот Фондацијата Прав Аглеста Четка Козметички Алатка
Новак - 15 %

10 компјутери/многу Maquiagem Мултифункционален Шминка Четка Меки Влакна Рамен Врвот Фондацијата Прав Аглеста Четка Козметички

Достапно за нарачка
DEN 633.60
DEN 539.00
Достапност:


Maquiagem Мултифункционален Шминка Четка Меки Влакна Рамен Врвот Фондацијата Прав Аглеста Четка Козметички Алатка
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Екстра меки влакна на косата со дрвена рачка
Меки густа аглеста совет го прави совршен мулти-цел четка која може да се користи за примена на течни фондацијата, крем или во прав фондацијата, руменило, па дури и за контура и мешање.
Кога ви треба целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации, рамна врвот четка е вашата најдобра залог!
Совршен за двете професионална употреба или лична употреба.
Спецификации :
Материјал : синтетички влакна, дрво
Боја : Дрво боја & црна Прикажани во Слики
Вкупна должина : околу. 140mm/5.5 инчен
Нето тежина : 22g
Пакување тежина : 32g
Пакет содржина :
10 x Аглеста Рамен Врвот Четка

За производот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
Аглеста Рамен Врвот Четка
Четка Материјал:
Волна, Влакна,Синтетички Влакна
Рачка Материјал:
Дрво
Количина:
10 компјутери/многу
Бренд Име:
YKS
Се Користи Со:
Фондацијата
Големина:
approx. 140mm/5.5 inch
Материјал:
синтетички влакна, дрво

Избор на клиент