винил Ѕид Decal Игра Контролер / gamepad / џојстик за гејмери игри видео игра за деца, Ѕид Налепници Ѕид Налепници
Новак - 18 %

винил Ѕид Decal Игра Контролер / gamepad / џојстик за гејмери игри видео игра за деца, Ѕид Налепници Ѕид Налепници

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 511.00
Достапност:


Детален Опис
Ве молиме да ми кажете ја Бојата _____? (Сите Ѕид Налепници имаат 40 бои да се избере ве Молиме да ни кажете боја ви треба!) Голем : 53(w)x89cm (h) ( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби ) 1 инч = 2.54 см Тежина : Околу 200-400g Обичај прави : Да
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал,
плакарот, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Светло Сива, Сина, Темно Сива, Портокалова
Големина:
Large 53x86CM
Бренд Име:
Cutelittlebear
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
TX-476
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Избор на клиент