Нови A970GOT-SBD Екран на Допир за стакло

Нови A970GOT-SBD Екран на Допир за стакло

Достапно за нарачка
DEN 864.00
Достапност:

Нови A970 GOT-SBD Екран на Допир за стакло
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
A970GOT-SBD
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
A970GOT-SBD
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент