За Samsung Галакси S5 S6 РАБОТ Плус S7 работ S8 S9 Хибрид Оклоп TPU Случај За A3 А5 О7 A9 J1 J2 J5 J7 Година Солиден Покрие Забелешка 4 5 8
Новак - 25 %

За Samsung Галакси S5 S6 РАБОТ Плус S7 работ S8 S9 Хибрид Оклоп TPU Случај За A3 А5 О7 A9 J1 J2 J5 J7 Година Солиден Покрие

Достапно за нарачка
DEN 173.28
DEN 130.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел) 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали цел(цел Речиси трае околу 30-60 дена да пристигнат. Бразил транзит време 45-90 дена . 2.Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број. 3.На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 4 .Ако не ја прими стоката по 70 дена (Бразил потреба од 90 дена ), ние ќе рефундирање (освен вашата адреса за е погрешно). Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции. 5. Се разбира,можете, исто така, може да се земе $1.55-2.64 долар да се купи следење на број : ( Додади во кошничка и ја плати заедно!) Повеќе Совети
* Најевтиниот Цена - Ако треба други количина или модели, pls контактирајте со нас преку е-маил, трговија менаџер, порака.. * Pls имајте на ум ми бои што треба, во спротивно вашата стока ќе биде испратена по случаен избор. * Пад На Превозот Поддршка. * Трговија На Големо Поддршка. * Слики Предвидени за Onlinesellers. * Сите Масажа ќе се одговори во рок од 24 часа во работни денови.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига !

За производот

Материјал:
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S8,Галакси J Серија,Галакси S5,Галакси S6 работ плус,Galaxy Note 8,Забелешка 5,Galaxy S9 Плус,Galaxy Серија,Галакси S7,Галакси S8 Плус,Галакси Note4
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
2 ВО 1 tpu pc оклоп покрие торба coque fundas
Бренд Име:
UVR
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
All size fitted
квалитет:
AAAAA+
копче:
Мобилен Телефон Додатоци / телефон кеси
функција 1:
Хибридни хард тешки двоен слој оклоп случај
Карактеристика 2:
Луксузен Стил shockproof capa став заштита
функција 3:
Тешко PC + Мека TPU Силикони 2 во 1 Комбо Гума
КОСТИМ ЗА 1:
За Забелешка 4 / Забелешка 5 / Note 8 случај маска
ОДГОВАРА ЗА 2:
За J120 / J210 / J510 / J710 /J5 / J7 случај маска
Суи за 3:
За S5 / S6 / S6 EDGE / S7 / S7 EDGE / S8 / S8 S9 ПЛУС случај маска
одговараат за 4:
За A310 / A510 / A710 A910 случај маска
Материјал:
Висок квалитет Tpu силикони тешко pc

Избор на клиент