CASIMA Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници Водоотпорен 50m Дигитални Smart Watch Мажите Мода Обичните Електроника рачни часовници EX18
Новак - 63 %

CASIMA Луксузен Бренд Mens Спортски Часовници Водоотпорен 50m Дигитални Smart Watch Мажите Мода Обичните Електроника рачни часовници

Достапно за нарачка
DEN 4972.80
DEN 1840.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Гума
Движење:
SMART
Функција:
Отпорен На Вода,Порака За Потсетување,Повик За Потсетување,Bluetooth,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календар,Аларм
Стил:
Спорт
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
CASIMA
Dial Дијаметар:
55мм
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Бендот Ширина:
22mm
Случај Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
EX18
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Избор на клиент