Moonmory 2017 Есен Стил Одговара За Европа Змија Хривнија Автентични 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Pendant DIY Накит

Moonmory 2017 Есен Стил Одговара За Европа Змија Хривнија Автентични 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Pendant DIY Накит

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:


Почитувани купувачи ! Шармот е 925 Sterling Silver но имаат само S925 Печат
1. Овие производи се направени од вистинска S925 sterling silver?
Да, јас ветувам на сите наши производи се направени од 100% вистински S925 фунта сребро, тие не се
позлатен. Можете да го пробате кога ќе ја добијат.
2. Зошто вашите производи многу се поевтини од производи во други продавници?
Бидејќи ние имаме свои фабрика, ние ги продаваат директно на вас. Сите наши производи се во
фабрика цена.
3. Се овие производи со висок квалитет?
Да, многу онлајн продавачите купат производи од нашата фабрика. па нема потреба да се сомневам во нашата
производот е квалитет. Имаме доверба во нашиот производ квалитетот. Па сега ние да почне да се кандидира на
онлајн продавницата за себе.
4. Кога ќе брод мојата цел?
Генерално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 дена
откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress.
5. Може да ми се врати мојата цел ако не ми се допаѓа?
Да, ако не ви се допаѓа тоа што може да го бродот назад кон нас, можете дури и не мора да се добие причина,
само ако не ви се допаѓа тоа,и ќе се плати за враќање превозот надомест.Потоа ние ќе ви вратат во целост.
6. Е ова сребрен накит печат со "S925"?
Да, Нашиот сите сребро jewelries се печат со "S925".
7. Како да се направи сребрен накит секогаш shinning?
Се чисти вашиот накит со паста за заби, а потоа ќе најдете накит секогаш shinning како
нова.
Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00 СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 009 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00 СУМ : 10 : 00

За производот

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SJ005
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Moonmory
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Тема:
Ѕвездата Круг
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Синџир:
Не се применува, не се Вклучени
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Обичај:
Поддршка Custone и трговија на Големо
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Стил:
Тренди
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Metel:
100 % 925 Фунта Сребро и Циркон
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Печат:
само S925 печат на монистра
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Одговара на толпата:
Мајка, Сопруга, Девојка, Сестра
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Повод:
Свадба, Ангажман, Партија, Уникатен Подарок
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм Пакет:
opp zip торба, едно парче еден zip торба
Сребрена Ѕвезда Глеѓ Шарм DIY:
Многу стил да се избере во оваа продавница, исто така, имаат исти синџир

Избор на клиент