Behogar 4PCS Леќата Кутија Рек Зачин Condiment Садови за Складирање Сад Cruet Организатор w/Капак Лажица Кујна Додатоци Материјали

Behogar 4PCS Леќата Кутија Рек Зачин Condiment Садови за Складирање Сад Cruet Организатор w/Капак Лажица Кујна Додатоци Материјали

Достапно за нарачка
DEN 438.72
Достапност:


Behogar 4 PCS Леќата Кутија Рек Зачин Condiment Садови за Складирање Сад Cruet Организатор w/Капак Лажица Кујна Додатоци Материјали
Детали :
Едноставен, но многу елегантен леќата багажник, додадете мода допир за вас кујна
4 кој се одвојува за замрзнување со капак капак и служат лажици
Транспарентен боја ви овозможи да се види јасно зачин во внатрешноста
Со не се лизга фах да ги заштити сите леќата кутии; и лесно да се отстрани и да се исчисти
Може да се користи за да се одржи голем број на мирудии : бибер, шеќер, сол, зачини, пченка скроб и повеќе
Храна одделение материјал, безбедно и не-токсични за зачин
Материјал : PS + TPE
Големина : 25.8 x 7.2 x 9 cm/10.06 x 2.83 x 3.54 инчен
(Се должи на рачни мерења на локации, може да бидат мали отстапувања)
Леќата кутија само, други предмети кои не се вклучени
Пакет :
1 Сет x Леќата Кутија (4 ПАРЧИЊА)
Плаќање >>
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Пратката >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Гаранција >>
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Враќање & Наплата >>
1. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот.
2. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро.

За производот

Материјал:
PE
Стил:
Корејската
Бренд Име:
Behogar

Избор на клиент