Трговија на големо 16Meters HTD8M отвори времето појас 8M-10 Ширина 10мм Теренот 8мм 8M времето појас СТП со челик core Боја 8M макара појас

Трговија на големо 16Meters HTD8M отвори времето појас 8M-10 Ширина 10мм Теренот 8мм 8M времето појас СТП со челик core Боја

Достапно за нарачка
DEN 2688.00
Достапност:

цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Лак Заби Индустриски Гума Времето Појас
HTD STPD / STS RPD / HPPD
Тип на Теренот Pb(mm) Забот на височината ht(mm) Појас дебелина хс(mm) Аголот β° Детали
HTD 2 M 2 0.ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,15mm,20mm.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.00 Детали 20 МИЛИОНИ 20 8. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.3 Детали S14 M 14 5. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .81 Детали S5 M 5 1.5 Детали 14 M 14 6.20 Детали
STPD/STS S2 M 2 0. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.5 Детали 8 M 8 3. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.00 Детали 14 M 14 6.36 Детали 3 M 3 1.4 Детали 5 M 5 2.4 Детали S8 M 8 3.20 Детали S4.8 Детали 8 M 8 3.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.00 10 Детали
ОБЛИКОТ SELEETION ГРАФИК
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.2 Детали
RPP/HPPD 2 M 2 0. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. 25мм,30мм,40mm,45mm .36 Детали S3 M 3 1. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.9 Детали 5 M 5 1.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

За производот

Бренд Име:
LOUNDS
Тип:
времето појас
Материјал:
PU
Број На Модел На:
htd 8m
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Полиуретан со челик јадрото
Теренот:
8мм
Забот Heigh:
3.36 mm
Појас За Висина:
6mm
Тип:
HTD 8M Времето Појас
Ширина:
10mm
Количина:
16Meters
боја:
Бела

Избор на клиент