ERIKC EJBR03701D дизел заеднички железнички целосна инјекторите поставите ОЕМ број на модел на 33801-4X810 за КАРНЕВАЛ,SEDONA Европ 3 мотор

ERIKC EJBR03701D дизел заеднички железнички целосна инјекторите поставите ОЕМ број на модел на 33801-4X810 за КАРНЕВАЛ,SEDONA

Достапно за нарачка
DEN 6864.00
Достапност:

ERIKC EJBR03701 D дизел заеднички железнички целосна инјекторите поставите ОЕМ број на модел на 33801-4 X810 за КАРНЕВАЛ,SEDONA Европ 3 мотор

За производот

Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Објектот:
Инјектор EJBR03701D
Дел Бр.:
33801-4X810
Млазницата:
L137PBD
Бруто тежина:
500g
Нето тежина:
650g
контрола вентил:
9308-621C
Моторот Апликација:
Еуро 3 мотор
Автомобил Производител:
Заменлив

Избор на клиент