einkshop DX5 глава за печатење со Мастило Капа Станица Собранието За Mimaki JV33 JV5 CJV30 Ограничување станица DX5 раководител Чистење Ограничување станица
Новак - 10 %

einkshop DX5 глава за печатење со Мастило Капа Станица Собранието За Mimaki JV33 JV5 CJV30 Ограничување станица DX5 раководител

Достапно за нарачка
DEN 2202.72
DEN 1982.00
Достапност:


einkshop DX5 глава за печатење со Мастило Капа Станица Собранието За Mimaki JV33 JV5 CJV30 Ограничување станица DX5 раководител Чистење Ограничување станица
Пакетот Вклучува :
1pcs Мастило Капа Станица Собрание
Печатач Модел за JV5 JV33 TS3 CJV30

За производот

Напон:
220V
Број На Модел На:
за mimaki jv33 ограничување станица
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
Погодна за печатење:
За Mimaki JV33 jv5 cjv30
Погоден Глава За Печатење:
DX5
За Mimaki JV33:
за mimaki jv33-160
за mimaki jv33 печатач:
За mimaki jv33 jv5 cjv30 ограничување станица
за mimaki jv33 глава:
за DX5 раководител
капа за mimaki jv33:
капа за mimaki jv33
за mimaki cjv30:
за mimaki cjv30
капа станица dx5:
капа станица dx5
главата капа собрание:
главата капа собрание
ограничување чистење станица:
ограничување чистење станица

Избор на клиент