2017 рачно изработени од Стакло се Меша Големина Овална Мозаик Везови Флорални Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување
Новак - 18 %

2017 рачно изработени од Стакло се Меша Големина Овална Мозаик Везови Флорални Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото

Достапно за нарачка
DEN 132.00
DEN 108.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
Рачно Изработени Од Стакло Камео Cabochon
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
1810201
Бренд Име:
Aogue
Точка име :
Висок Квалитет на Стакло Cabochon Овална Рамен грб Камео Cabochon
Објектот Големина:
13x18mm 18x25mm 20x30mm 30x40mm
објектот пакување:
Види ја изберете
Тип На Објект:
Мозаик Везови Флорални
Објектот Форма:
овална
Објектот материјал:
кристално стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Професионални Кориснички услуги
користат за:
DIY Одговара Фото накит Шарм одлуки Pendant наоди Додатоци
is_customized:
Yes

Избор на клиент