6.0 Инчен MeiSha Фризерски Ножици Постави Остра Коса за Сечење Чистење Ножици Поставите Берберот Shears Салон Коса Стилист Алатка, HA0119
Новак - 30 %

6.0 Инчен MeiSha Фризерски Ножици Постави Остра Коса за Сечење Чистење Ножици Поставите Берберот Shears Салон Коса Стилист Алатка,

Достапно за нарачка
DEN 419.04
DEN 293.00
Достапност:

Ние брод на светот, и бесплатен превозот за сите земји и региони од Кина Пост Воздух Mail . Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики, ве молиме во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу.3 см)
Чистење Ножици : 6. 1pcs Овча Бришење
Коса за Сечење со Ножици Торба Пакет Листата :
1.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. 1pcs Чистење Ножици
3. Вашето задоволство, Нашата цел. 1pcs Чистење Ножици
3. Такси превозот е платена од страна на купувачот.
Повратни информации
1.0 Инчен Mei Sha Фризерски Ножици Постави Остра Коса за Сечење Чистење Ножици Поставите Берберот Shears Салон Коса Стилист Алатка, HA0119
Напомена : можете да изберете разлика ножици големина и ножици комбинација преку Опција,ќе го избере една која ќе добиете кои еден. 1pcs Овча Бришење
Идеална алатка за фризери; Ергономски дизајн се справува; мала тежина &исклучително мазна Отстранлив прст одмор за екстра перница; Само острат жилет работ на ножот Стабилна изведба, се сече косата со користење на помалку сила;Погоден за мокра и сува коса
Answer : ___________________________ Note : масло е forbidded на испораката од страна на воздух, па јас ќе го извади.Ние се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух mail , да стигнете до повеќето земји во рок од 25 до 45 дена . Ако не примите објект по 45 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Боја Засенчување
Сите наши предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен. 1pcs Ножици за Сечење
2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. 1pcs Ножици Торба
Косата Ножици за Сечење без Кеса Пакет Листата :
1. 1pcs Овча Бришење
4. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство.
Гаранција и се враќа
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-3 работни дена откако плаќање е завршен. 1pcs Овча Бришење
3.0 инчен (Прибл : 17.Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку обичаи, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност. вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Ако ви треба било поволни или брза испорака( Треба плаќате превозот надомест ), ве молиме контактирајте со нас. 1pcs Ножици за Сечење
2. 1pcs Овча Бришење
Коса Чистење Ножици со Торба Пакет Листата :
1. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 1pcs Ножици Торба
Косата Ножици без Поставување Торба Пакет Листата :
1.
Услуга
1.
Испорака
1. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 60 дена . 1pcs Овча Бришење
3. 1pcs Ножици за Сечење
2.0 инчен(Прибл : 17. 1pcs Чистење Ножици
2. 1pcs Ножици Торба
Коса Чистење Ножици без Кеса Пакет Листата :
1. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.3 cm, Заби : 28)
Цврстина : 62 HRC
Косата Ножици Сет со Торба Пакет листата :
1.
Опис
Рачка Материјал : Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал : JP440 C
Должина : Ножици за Сечење : 6. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.

За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
вкупна должина:
6inch(за 17.3 см)
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Meisha
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
HA0119 HA0120 HA0121
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
6 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици

Избор на клиент