30 Парчиња Метал Заштитените 8P8C RJ45 Приклучок за Мрежа Конектори w Заштитен Ракав

30 Парчиња Метал Заштитените 8P8C RJ45 Приклучок за Мрежа Конектори w Заштитен Ракав

Достапно за нарачка
DEN 193.44
Достапност:


Име на производ : RJ45 Заштитените Plug w Чизми Покритие;Тип : 8 P8 C RJ45 Џек Големина : 22 x 11.5 x 8m/ 0.9" x 0.4" x 0.3"(L*W*H);Покрие Големина : 2.7 x 1.5 х 1,5 см/1.1" x 0.6" X 0.6"(L*W*H) Поклопец Дупка Внатрешен Дијаметар : 6mm/0.24";Материјал : Пластични, Метални Боја : Виолетова&Сребрена Тон;Тежина : 117g Име на Производ : RJ45 Заштитените Plug w Чизми Покритие;Тип : 8 P8 C RJ45
Џек Големина : 22 x 11.5 x 8m/ 0.9" x 0.4" x 0.3"(L*W*H);Покрие Големина : 2.7 x 1.5 х 1,5 см/1.1" x 0.6" X 0.6"(L*W*H)
Поклопец Дупка Внатрешен Дијаметар : 6mm/0.24";Материјал : Пластични, Метални
Боја : Виолетова&Сребрена Тон;Тежина : 117g
8 позиција и 8 контакти главата, 8 P8 C RJ45 главата, штит модуларен приклучок, виолетова Меки Пластични Ракавици Капак.
Го замени скршен приклучок за вашите мрежни уреди.
Погоден за стандардот круг и рамно мрежен кабел.
Пакет Содржина : 30 x RJ45 Заштитените Plug w Чизми Маска
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Бренд Име:
Gonbes

Избор на клиент