100pcs Голема Виножито Лента за Коса Бенд
Новак - 5 %

100pcs Голема Виножито Лента за Коса Бенд

Достапно за нарачка
DEN 6000.00
DEN 5700.00
Достапност:


1.Објектот спецификите
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак големина : 8"(ОЕМ е прифатливо)
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Сертификат
4.Shippment
А).Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-7 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
5.Нашата Фабрика :
:

За производот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
YV171002
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент