5050 отворено ПРЕДВОДЕНИ од модулот 12V, Назад осветлување за канал писма / светлината Кутии, 200PCS/многу, IP65 водоотпорен, Фабрика трговија на Големо

5050 отворено ПРЕДВОДЕНИ од модулот 12V, Назад осветлување за канал писма / светлината Кутии, 200PCS/многу, IP65 водоотпорен,

Достапно за нарачка
DEN 2832.00
Достапност:

Во светот превозот. Пакет Големина : 30cm*20cm*15cm
1. LED Конектор серија вклучуваат : LED лента конектор, RGB кабел, DC конектор, DC кабел, водоотпорен конектор, и други LED додатоци. Пакување : 20 ПАРЧИЊА/Единица, 2 KG / 200 PCS
12. Ние го цениме многу за вашето разбирање. Гаранција : 2 години. Реклама Знаци Backlighting 3. Вашата цел адреса треба да одговара на вашиот Превозот адреса. Пакет Количина : 1 картон. Ние ќе ги пратите пратката и да ви одговори што е можно поскоро. Големина на : 68*19*6 (MM)
3.
Шенжен Masterlite Co.
5050 отворено ПРЕДВОДЕНИ од модулот 12 V, Назад осветлување за канал писма / светлината Кутии, 200 PCS/многу, IP65 водоотпорен, Фабрика трговија на Големо
Карактеристики :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Т/Т.000 часови
14. PCB тип : Стаклени влакна ПХБ, со висок квалитет
9. Ние инсистира на управување концептот на "Добра волја, Технички Иновации, Поволна Цена", бидејќи компанијата е основана во 2007 година. Моќност : 0. LED ленти вклучуваат : страна емитуваат 335 LED лента, 3528 LED лента, 5050 LED лента и 5630 LED лента. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Светла боја на располагање : Кул бело 6000 K, топло бела 3000 K, Ладно бела 8000 K, Црвена, Зелена, Сина, Жолта
8. Ве молиме да обезбеди детални информации за проблемот со фотографии. LED контролер серија вклучуваат : Mi Светлина серија LED контролори, RGB контролори, ПРЕДВОДЕНА нежните и RGB засилувачи. Влезен напон : DC 12 V
4. Ако го имаме производ во парк, ќе се испраќаат брзо.
Примена : 1. Прозрачна Флукс : 60 LM/ЕЕЗ
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Повратни информации е многу важно за нас. ПРЕДВОДЕНИ од модулот Име : SMD5050 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот. Канал Писма Backlighting 2. Во областа на LED осветлувањето додатоци LED ленти во Кина, ние пораснале да биде многу конкурентна компанија благодарение на нашите силни R&D и производствени способности, сигурен квалитет и поволна цена. Ние ќе организираме наплата брзо по добивањето и проверка на врати производот. Враќање : Ако не сте задоволни со производот и одлучи да се врати вашите пари, што треба да контактирате со нас во рок од 15 дена по добивање на производот. Pacakge Вклучуваат : 200 ПАРЧИЊА од Модули, Вкупно 10 Единици
2. Во меѓувреме, имаме многу чест сертификати од Кина органи, вклучувајќи ги и Потврда на ААА Кредитен Одделение, Висок и Нов Технолошки Претпријатија и ISO9001 : 2008, итн. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сертификат : CE, Ro HS
13. Ние соработуваме со ЗНАЧИ И компанија од 2010 година, со цел да се развие повеќето напредни напојување и LED технологии заедно, и одлучуваат да ги дистрибуира своите производи во Шенжен област. Пакет Тежина : 2 килограми
4. Благодарение на нашите pesistent напори, ние имаат освоено широко доверба од нашите клиенти од целата Кина и во целиот свет. LED Тип и Количина : SMD5050 LED, 3 Led диоди/ЕЕЗ
6., Ltd high-tech компанијата се фокусира на производство и продажба на LED конектори, ПРЕДВОДЕНА контролори и LED ленти. Враќање : во Рамките на гаранцијата пат, доколку постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас за замена. IP оценка : IP65 водоотпорен (Инекција)
10.
2) Што не ќе им обезбеди замена, ако проблемот е предизвикана од неправилно работење или на друг човек-направени штети. Или можете да ни се јавите за да го потврдите времето за испорака за секоја цел. Маркетинг Светлината Кутии Backlighting
1. Инсталирајте : Со двоен соочува со адхезивна лента на грбот, но се уште треба да се поправи со завртка
11. Ние секогаш се обидат најдобро да се обезбеди висок стандард на квалитет на производи и услуги, и да продолжат со 100% задоволството на клиентите.

За производот

боја:
Кул Бело 6000K, Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Топло Бела 3000K
Тип На Објект:
LED Модули
Должина:
68mm
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
Стаклени влакна ПХБ, со висок квалитет
Број На Модел На:
MD-ZS5050-3LED
Напон:
12V
Бренд Име:
SZMTLITE
Висина:
6mm
Ширина:
19mm

Избор на клиент