Руно ткаенина топла Постелнина поставите сива луксузни Втиснување прекривки покрие поставите Кралот/Кралицата Близнак возбудува bedskirt bedline funda nordica
Новак - 45 %

Руно ткаенина топла Постелнина поставите сива луксузни Втиснување прекривки покрие поставите Кралот/Кралицата Близнак возбудува

Достапно за нарачка
DEN 8640.00
DEN 4752.00
Достапност:

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Близнаци Големина 3pcs ( погоден за 1.2~1.5 м ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 х 200(59 x 79inches ) 1 парче Кревет здолниште : 120 x 200+45см(47 79 x+17inches ) 1 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина На 4pcs ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 150 х 200+45см(59 79 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина На 6pcs ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 150 х 200+45см(59 79 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парче Плоштадот перница 48x48cm(19x19inches) Кралицата Големина Б 4pcs ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки Опфаќаат : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200+45см(71 79 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина Б 6pcs ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200+45см(71 79 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парче Плоштадот перница 48x48cm(19x19inches)
Кралот Големина 4pcs
( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 200 x 220cm(79 87 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 6pcs
( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 200 x 220cm(79 87 x+17inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парче Плоштадот перница 48x48cm(19x19inches)
Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.
боја 1
Тоа е на кратко кадифен ткаенина, со извонредна мекост, топлина густа и здрава дише, на ткаенина не може да се топката, а не исчезнат.
^ Pillowcase имаат широк раб, поубаво и поудобно.^
^ Можете да се поврзете оваа кревет кошула со душек со овој агол Бенд.^
2 парче Плоштадот перница со core
^ не е метал патент од страна на прекривки маска,можете да ја отворите и да се стави утешителот или ќебе во тоа погодно.^ Боја 2 Боја 3 Боја 4 Color5 Color6 Color7
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express. Се потврди приемот на вашата нарачка. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност . Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас.

За производот

Големина:
Twin size 3pcs, Queen sizeA 4pcs, Queen sizeA 6pcs, Queen sizeB 4pcs, Queen sizeB 6pcs, King size 4pcs, King size 6pcs
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Количина:
6 компјутери
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0073-55
Техника:
Возбудува
Тежина:
4
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Корејската
Ткаенина Count:
60
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
руно ткаенина
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
бела,сина,розова,кафеава,црвена

Избор на клиент