Пневматски 32-милиметри Понесе 30мм Удар Компактен Тенок Воздух Цилиндар Сребрен Тон SDA32x30
Новак - 5 %

Пневматски 32-милиметри Понесе 30мм Удар Компактен Тенок Воздух Цилиндар Сребрен Тон SDA32x30

Достапно за нарачка
DEN 874.56
DEN 831.00
Достапност:

Модел Бр. СДА 32 x 30 Акција Тип Двојна Акција Понесе 32 мм
Удар од 30 мм
Клипот Род Внатрешен Дијаметар 5 милиметри/ 0. 2 "
Влезот Штекер Навој Дијаметар 9mm/ 0. 35 " Монтажа Навој Дијаметар 8 mm/ 0 . 31 "Главен Материјал Алуминиум во Сребрена Боја на Ѕвонење Големина 63 x 44 x 50 mm/ 2.5 "x 1.7" x 2 " (L*W*H)

За производот

Тип:
Цилиндар

Избор на клиент