Отклучен Huawei E3276 150Mbps Мачка 4 LTE Surfstick LTE_FDD B2/LTE_B4/LTE_B5/LTE_B7
Новак - 9 %

Отклучен Huawei E3276 150Mbps Мачка 4 LTE Surfstick LTE_FDD B2/LTE_B4/LTE_B5/LTE_B7

Достапно за нарачка
DEN 2784.00
DEN 2533.00
Достапност:


Боја/ЛОГО /Пакет по Случаен избор испорака
H uawei E3276 4 G LTE Cat4 150 Mbps USB Модем е првиот Светски LTE Cat4 Стап, и овозможува брзина од над 100 Mbit/s download - токму 150 MBit/s за LTE ФЛОПИ мрежа. На ФЛОПИ-LTE модем, работи на 800/900/1800/2100/2600 MHz бенд со GSM и UMTS назад. UMTS мрежата може да се постигне до 84 Mbps брзина на download поради DC-HSPA+ технологија. Постојат многу варијанти за HUAWEI E3276 Мачка 4 LTE Surfstick,
HUAWEI E3276s-500 :
* Бенд 2/4/5/7 ФЛОПИ 1900/AWS(1700/2100)/850/2600 Mhz
* 3 G DC-HSPA+ 850/1900/2100 MHz
* GSM 850/900/1800/1900 MHz

За производот

wirless Модем Тип:
LTE,WCDMA
Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Бренд Име:
Huawei
Интерфејс Тип:
USB
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
E3276s-500
Тип:
Безжичната

Избор на клиент