Тетоважа Снабдување 50pcs/Кутија 11FT Стерилни Тетоважа Жолта Пластична Расположливиот Краток Тетоважа Игли Совети Млазницата

Тетоважа Снабдување 50pcs/Кутија 11FT Стерилни Тетоважа Жолта Пластична Расположливиот Краток Тетоважа Игли Совети Млазницата

Достапно за нарачка
DEN 240.00
Достапност:


Тетоважа Жолта Пластична Расположливиот Краток совет
Пакување : 50pcs/пакет
Достапни големина на :
RT : 1 - 3-5-7-9-11-13-14-15 R
FT : 5-7-9-11-13-15 F
DT : 3-5-7-9-11-14-18 D

За производот

Тип:
Тетоважа Совет
Број На Модел На:
11ft

Избор на клиент