Микро самовила градина декорација Железо цвет стои сочни растенија flowerpots вазна сад носителот бонсаи минијатурни DIY додатоци

Микро самовила градина декорација Железо цвет стои сочни растенија flowerpots вазна сад носителот бонсаи минијатурни DIY додатоци

Достапно за нарачка
DEN 230.40
Достапност:


Добредојдовте на INKANEAR Продавница
Производот

Материјал : Железо
Големина : 23*22cm ; 22.2*12.5 cm
Количина : 1pc

Внимание :
Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.
Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Цената на големо е да се преговара !^^
Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/трансфер/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк :
Важно! вашиот превозот адреса/post code/телефонски број мора да биде точно. 1. Воздухопловната (40-90 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот+Следење на број) 2. EMS (20 -40 Денови за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците) 3. Epacket (20-40 Денови за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците) и Ние ќе се потрудиме Да се Направи Добро се Справи Со Секој Клиент, Ако Имате Било каков Проблем, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние ќе им Даде Сте Задоволни Одговор. 1. DOA предмети ќе бидат разменети или вратени кога вратени. 2. Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот обвиненија и осигурување. 3. Неисправни предмети мора да биде забележано во рок од 7 дена од денот сте го добиле. 4. Пари ќе се вратат по добив пакет. Ако пакетот после рокот се уште не пристигнале , ве молиме обратете ми се на прво место! 1-2-3 ѕвезда сите лоши коментари , ќе биде многу лошо за мене.. Прават бизнис многу тешко, добра оценка продавница е многу важно за мене. Кога ќе добиете предмети што не се на задоволително ниво, ве молам оставете ме порака прво . Ви благодарам многу!^^

За производот

Бренд Име:
INKANEAR
Материјал:
Метал
Стил:
Пастирски

Избор на клиент