Кинески Стил Cloisonne Лотос Цвет Коса Стапови Жените Класичен Имитација Бисери Банкет На Коса И Накит
Новак - 10 %

Кинески Стил Cloisonne Лотос Цвет Коса Стапови Жените Класичен Имитација Бисери Банкет На Коса И Накит

Достапно за нарачка
DEN 223.20
DEN 201.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HS082590
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
muylinda
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
боја:
4 мешавина боја
Материјал:
Имитација Бисери & метал
Име На Производ:
Lotus Коса Стапови
Пол:
Жените & Девојка
Повод:
Партијата& годишнината &ангажман

Избор на клиент