Бесплатен превозот автомобил wiper ножот За Vauxhall (Опел) Agila (2008 па наваму) 22+16 У-кука Wiper рака природна гума
Новак - 15 %

Бесплатен превозот автомобил wiper ножот За Vauxhall (Опел) Agila (2008 па наваму) 22+16 У-кука Wiper рака природна гума

Достапно за нарачка
DEN 699.84
DEN 595.00
Достапност:

Опис На Производот :
Производ : Wiper ножеви
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )
За Vauxhall ("Опел") Agila
2008 - година
Големина : 22"+16"
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
Меѓународни weper големина на :
14"=350 MM 16"=400 MM 17"=425 MM 18"=450 ММ 19"=475 MM
20"=500 MM 21"=525 MM 22"=550 MM 24"=600 MM 26"=650 MM
Детали за производот :
Инсталација метод

За производот

За Возило Брендови/Модел:
опел
Опел Модел:
Agila
Опел Agila-Година:
2008 година
Бренд Име:
asywf
Име На Модел:
3Z
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Природна Гума
Специјални Функции:
Чисти прозорецот
Големина:
22+16
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Избор на клиент