2017 НОВА Голема Дух Меур Ниво Степен Марк Површината Кружни Мерење на Бикови Очи 60mm APR28_20
Новак - 14 %

2017 НОВА Голема Дух Меур Ниво Степен Марк Површината Кружни Мерење на Бикови Очи 60mm APR28_20

Достапно за нарачка
DEN 119.52
DEN 103.00
Достапност:


2017 НОВА Голема Дух Меур Ниво Степен Марк Површината Кружни Мерење на Бикови Очи 60mm
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Се користи за прилагодување на ниво на дрво алатки, фабрика машини,посебен инструмент. Погоден за прилагодување на ниво на PTZ ниво, медицинска опрема, канцелариски десктоп компјутер шасија, прикажување, канцеларија машина. Применливи за прилагодување на ниво на камерата, tripod, мебел,играчка, рамка, calendar (календар). Достапни за сите висока точност барање области, прави прилагодување повеќе погодно и точни. Карактеристики : Материјал : Акрилна Боја : Зелена Дијаметар : 60mm Дебелина : 12mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1)ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 2)се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Дух Меур Ниво

За производот

Бренд Име:
KTJ
Број На Модел На:
1A60020_20
Материјал:
Акрилик
боја:
Зелена
Дијаметар:
60mm
Дебелина:
12mm
Количина:
1 Компјутер

Избор на клиент