Трговија на големо 20ML Вода Коцка боја спреј шише парфем празна чаша спреј шише пакување 100pcs/многу

Трговија на големо 20ML Вода Коцка боја спреј шише парфем празна чаша спреј шише пакување 100pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 8928.00
Достапност:

Фабрика Цена 20 ML Вода Коцка Шарени чаша парфем шише со спреј шише поени флаширање шишиња страна на курирската служба DHL Бесплатен Превозот 1. Материјал : стакло шише со пластични ca 2. Капацитет : 20ml 4.Мешавина на бои за вас! 5. Голема количина на залиха, ако ви треба повеќе, контактирајте ме во секое време!

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20ML
Број На Модел На:
115

Избор на клиент