2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Дијаметар:61mm Дупка d:10мм Алуминиум Легура Конвексни Опрема 0.5 M-120Teeth Прецизност Микро Мотор Менувач
Новак - 11 %

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Дијаметар:61mm Дупка d:10мм Алуминиум Легура Конвексни Опрема 0.5 M-120Teeth Прецизност Микро Мотор Менувач

Достапно за нарачка
DEN 1295.52
DEN 1153.00
Достапност:


За производот

Обликот:
Се покрене
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Легиран челик

Избор на клиент