HOMOD Dropshipping розова цвет кристал Величествен Пердуви pandent шарм Braccelet Пандора хривнија жени/девојки Накит
Новак - 35 %

HOMOD Dropshipping розова цвет кристал Величествен Пердуви pandent шарм Braccelet Пандора хривнија жени/девојки Накит

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 156.00
Достапност:

HOMOD розова цвет кристал Величествен Пердуви pandent шарм Braccelet одговара Бренд хривнија жени/девојки Накит
Стил : Мода Накит /Шарм Хривнија
Материјал : Бакар + Стакло
Животната средина : Никогаш не Боли раката
Големина : 18cm-21cm Wearing
Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Ветувањето : боја на хривнија може да трае долго време (Добра нега)

За производот

Должина:
18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HOMOD
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
HOMOD
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Обликотшема:
Пердув
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Функција:
Декорација
Објектот:
Шарм Нараквици
Должина:
18,19,20,21cm
боја:
како Слика
Тежина:
50 g
Змија Синџир Материјал:
Бакар
Обликот:
Срцето
Е Прилагодена:
Yes
Стил:
лето хривнија

Избор на клиент