евтини се Задржи Топло зима Куче Облека Удобно миленичиња куче поврзана џемпер симпатична куче облека во зимските Куче Грб 5 големина на Понудата
Новак - 0 %

евтини се Задржи Топло зима Куче Облека Удобно миленичиња куче поврзана џемпер симпатична куче облека во зимските Куче Грб 5

Достапно за нарачка
DEN 143.04
DEN 143.00
Достапност:


евтини се Задржи Топло Куче Облека куче поврзана џемпер Удобно миленичиња куче џемпер симпатична куче облека во зимските куче облека Куче Грб 4size
Големина : XS S M L
Пакет : 1 парче
Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со ваше и им овозможи на 2-3 CM разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме!

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XXS
Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
PTH-CL-0055
Бренд Име:
FODOG
Сезоната:
Есен
Стил:
Класици
Шема:
Шарени
Материјал:
Волна
Примена:
Кучиња
Големина:
XXS XS S M L
Материјал:
акрилик волна
боја:
мулти боја и да ја испратите во случаен избор

Избор на клиент