2.5 инчен шик излитен Злато и сребро шик излитен стара сјајна цвет трим дворови цвет За DIY Headbands 7.5 метри/пакет XFH330
Новак - 12 %

2.5 инчен шик излитен Злато и сребро шик излитен стара сјајна цвет трим дворови цвет За DIY Headbands 7.5 метри/пакет XFH330

Достапно за нарачка
DEN 1089.60
DEN 959.00
Достапност:


ОПИС :
2.5 инчен шик излитен Злато и сребро шик излитен стара сјајна цвет трим дворови цвет За DIY Headbands 7.5 метри/пакети
1).Количина : 7.5 метри/пакет
Големина : околу 2,5 инчен (6 CM)
Боја : сребро и злато во парк
2).Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално!
3) ве Молиме овозможи 0.1-0.5 ЦМ се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет String
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
KimXY
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
XJOF
Стил:
Цвет
Тип:
Флорални
Повод:
Секој фестивал
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Headwear
Употреба:
Деца Девојки Коса Додатоци

Избор на клиент