2017 рачно изработени од Стакло се Меша Големина Овална Мешани Волци Волкот l Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување
Новак - 18 %

2017 рачно изработени од Стакло се Меша Големина Овална Мешани Волци Волкот l Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото

Достапно за нарачка
DEN 132.00
DEN 108.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
13x18mm 20pcs, 18x25mm 16pcs, 20x30mm 12pcs, 30x40mm 6pcs
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Aogue
Број На Модел На:
181825346
Метали Тип:
Стакло
Точка име :
Висок Квалитет на Стакло Cabochon Овална Рамен грб Камео Cabochon
Објектот Големина:
13x18mm 18x25mm 20x30mm 30x40mm
објектот пакување:
Види ја изберете
Тип На Објект:
Мешани Волци Волкот
Објектот Форма:
овална
Објектот материјал:
кристално стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Професионални Кориснички услуги
користат за:
DIY Одговара Фото накит Шарм одлуки Pendant наоди Додатоци
is_customized:
Yes

Избор на клиент