Цвет Бебе Девојки Деца Деца Памук Boho Принцеза Мини Фустан Деца Надвор Рамо Кратко Sleeve Партија Свадбена Церемонија Чипка Фустани
Новак - 9 %

Цвет Бебе Девојки Деца Деца Памук Boho Принцеза Мини Фустан Деца Надвор Рамо Кратко Sleeve Партија Свадбена Церемонија Чипка

Достапно за нарачка
DEN 259.20
DEN 236.00
Достапност:

Опис Опис
Најновите Модата Деца Девојки Принцеза Чипка Фустан !!
Висок Квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Бела
Ново во Мода
Материјал : Памук + Чипка
2-3 Години : Биста 48cm Должина 54cm
3-4 Години : Биста 50cm Должина 57cm
4-5 Години : Биста 54cm Должина 60см
5-6 Години : Биста 57cm Должина 63cm
6-7 Години : Биста Должина 60см 66cm Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1 x Мода се Облекуваат

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Девојки Деца Деца Памук Boho Принцеза Мини Фустан
Материјал:
Памук
Стил:
Бохемски
Декорација:
Чипка
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Избор на клиент