Минијатурни Играчка Моторни Заградата Пластични Држачот За Монтирање За 130 И 300 Моторни Седишта
Новак - 5 %

Минијатурни Играчка Моторни Заградата Пластични Држачот За Монтирање За 130 И 300 Моторни Седишта

Достапно за нарачка
DEN 115.20
DEN 109.00
Достапност:


започнете
крајот
Материјал : Пластика
Една нарачка за еден парчиња
моторот не е вклучена

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Бренд Име:
HOGNSIGN
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
База C
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Пластични
Технички параметри:
Вредност 6
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
моторни седишта
Алатка Материјали:
Пластични

Избор на клиент