V. YA Бренд Фунта SilverJewelry Гроздобер 925 Sterling Silver Черепот Прстени за Мажи Жени Rotatable 3D Черепот на Главата Прстен Панк Стилот
Новак - 10 %

V. YA Бренд Фунта SilverJewelry Гроздобер 925 Sterling Silver Черепот Прстени за Мажи Жени Rotatable 3D Черепот на Главата Прстен

Достапно за нарачка
DEN 1065.60
DEN 959.00
Достапност:


V. YA Бренд Фунта Silver Jewelry Гроздобер 925 Sterling Silver Черепот Прстени за Мажи Жени Rotatable 3 D Черепот на Главата Прстен Панк Стил Мажите Накит
широк : за 9.8 MM , тежина : околу 16g
големина на : НИ ГОЛЕМИНА 7-13
!!! Answer : ___________________________ Note :
Сите производи се рачно изработени, на Дебелина, Ширина, Должина, Тежина прирачник мерка, таа може да има некои отстапувања, ако ти пречи ова, ве молиме да се разгледа повторно пред место цел, ви благодарам. Ако синџир / нараквица/ обетки е збрчкана сакал оваа слика, тоа е нормален феномен(сребрен накит е sofrer од други накит), кои не влијаат да се користи. откако ќе го носат некое време, тоа ќе се прави повторно, или можете да го исправи тоа директно, тоа се прави лесно. На правилен начин да се измери накит ( мора да се користи професионална алатки)
Ние, исто така, продажба на подарок кутија, ако е потребно, ве молиме кликнете на сликата за да купи>>
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. Дали има некој попуст за крупни цел? Да,ние може да обезбеди трговија на големо цена. Голема цел од голем попуст.s 2. Дали ви поддршка пад на превозот? Лак,ние поддршка пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress кога ќе го поставите цел,тогаш ние ќе испрати пакет на адресата што сте го напуштиле.

За производот

Прстен Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Површината Ширина:
7.5 mm,10мм
Број На Модел На:
925 сребрен прстен R008
Поставување Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
V. YA
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Тајландски Сребро.
Компатибилност:
панк прстен
Функција:
сребрен прстен
Материјал:
100% фунта сребрен прстен
дизајн:
панк мажите прстен
Дизајн 1:
прстени за мажи
дизајн 2:
925 фунта сребрен прстен
дизајн 3:
панк мажите накит
дизајн 4:
црна, сребрена черепот прстен
дизајн 5:
3D черепот на главата прстен
дизајн 6:
тајландски сребрени прстени мажите накит

Избор на клиент