(10 парчиња/многу) G Писмо Ѓердан од Злато Синџир Почетна Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердани Приврзоци Жените Накит Kolye

(10 парчиња/многу) G Писмо Ѓердан од Злато Синџир Почетна Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердани Приврзоци Жените Накит

Достапно за нарачка
DEN 4224.00
Достапност:


Производ Карактеристики
(10 парчиња/многу) G Писмо Ѓердан од Злато Синџир Почетна Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердани Приврзоци Жените Накит Kolye Колиер
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,
Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу
Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
Подарок за : Пријател / Тато / Брат / Маж
Погодни за : Мажи,Младите Момчиња и Зрелост Машки
Фото Галерија
Пакување Прстен Големина и Мерење на Превозот и Испорака Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.17track.net/en/ e Packet 7-20 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на DALI, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. 2. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. 3. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Контакт 1. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл. 2. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00 ~ AM 3 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00 ~ ЧАСОТ : 2 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00 ~ AM 10 : 00 Германија/Франција/Шпанија : 2 СУМ : 00 ~ AM 10 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 ~ AM 7 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00 ~ PM 8 : 00 3. Ние ќе ви одговори на пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за викендот.
Технолошкиот Процес
Повод и Подароци

За производот

Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
4.9 cm*за 3,7 см
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Број На Модел На:
IN102
Тип:
ѓердан
Шарм:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
доведе & nickle слободни
Големина:
4.9cm*3.7 cm
Здравје Функција:
Анти-tatigue
Должина:
50 cm
Повод:
Подарок,сувенири,партија декорација
Diy Камења:
Добредојде
Тежина:
10g

Избор на клиент